Filistinli BİLGİSAYAR Mühendisine Uluslararası APPLE Sertifikası

Filistinli BİLGİSAYAR Mühendisine Uluslararası APPLE Sertifikası

Hamas liderlerinden Adnan Ebu Tabbane’nin oğlu Mühendis Enes Ebu Tabbane, Bilişim Teknolojisi ve Bilgisay
Ana Sayfa Filistin, İslam Ülkeleri 4 Ocak 2018

İRAN: Filistin’e Desteği ASLA Kesmeyeceğiz!

İran milli güvenlik yüksek konseyi sekreteri Ali Şamhani, Filistin sözde barış görüşmelerinden asıl amacın Filistin meselesini tamamen ortadan kaldırmak ve bu toprakların kontrolünü tamamen İsrail rejimine devretmek olduğunu bildirdi.

Lübnan’ın el-Meyadin televizyonuna açıklamada bulunan İran milli güvenlik yüksek konseyi sekreteri Ali Şamhani, ABD başkanı Trump’ın Kudüs’ü işgal rejimi İsrail’in başkenti ilan etmesine tepki göstererek, Amerika’nın son kararının Filistin’le ilgili görüşmelerin sonlandırılması anlamında olduğunu ve Trump’ın bu girişiminin Filistin halkının daha da birleşmesine yol açtığını söyledi.

GÖZAT  TÜRKİYE'den FİLİSTİN Halkına BAYRAM Yardımı

Şemhani, direnişin Filistin’in kurtuluşunun tek yolu olduğu düşüncesinin artık Filistin halkı, gençleri ve dünya kamu oyu nezdinde güçlendiğini belirtti.

Direniş düşüncesinin yayılması, istikbarın gerçek iç yüzünün daha da aydınlanmasının İran’ın Filistin’e desteğinin bir sonucu olduğunu belirten Şemhani, İran’ın asla Filistin meselesi ve halkına desteğini kesmediğini ve bundan da geri adım atmayacağını bildirdi.

Scroll Up