Filistinli BİLGİSAYAR Mühendisine Uluslararası APPLE Sertifikası

Filistinli BİLGİSAYAR Mühendisine Uluslararası APPLE Sertifikası

Hamas liderlerinden Adnan Ebu Tabbane’nin oğlu Mühendis Enes Ebu Tabbane, Bilişim Teknolojisi ve Bilgisay
Ana Sayfa Dünya Ülkeleri, İslam Ülkeleri 3 Şubat 2018

İkrime Sabri: UNWA’nın Bütçesini İSLAM Ülkeleri Karşılasın

Mescid-i Aksa hatibi Şeyh İkrime Sabri, Filistinli mültecilerin topraklarına dönme hakları bulunduğunu belirterek, bu hakkı ortadan kaldırmak isteyen çözümlerin hiçbirinin kabul edilemez olduğunu belirtti.

Şeyh İkrime Sabri, Cuma hutbesinde topraklarından uzaklaştırılan kişiye mülteci dendiği gibi çocuklarının ve torunlarının da mülteci kabul edildiğini ifade etti.

GÖZAT  SİYONİST Netanyahu'dan Trump'a UNRWA Desteği

Filistinli mülteciler topraklarına dönene kadar davalarının var olmayı sürdüreceğini belirten Sabri, bu meşru haktan taviz verilemeyeceğini belirtti.

Şeyh İkrime Sabri, Filistinli mültecilerin sayısının yedi milyonu aştığını, mültecilerin Filistin’in çeşitli bölgelerine ve Filistin dışına dağıldıklarını bildirdi.

GÖZAT  SİYONİST Netanyahu'dan Trump'a UNRWA Desteği

Birleşmiş Milletler Filistinli Mültecilere Yardım ve Çalışma Örgütü (UNRWA) konusuna da değinen Sabri, Filistinli mülteciler topraklarına dönene kadar onlara yardım etmenin BM’nin görevi olduğunu söyledi.

Amerika’nın UNRWA’ya yardımlarını tamamen kesmesinin beklendiğini ifade eden Sabri, Arap ve İslam ülkelerine seslenerek, UNRWA’nın bütçesini başka hiçbir ülkeye ihtiyaç duymayacak şekilde karşılamalarını istedi.

Scroll Up