Filistinli BİLGİSAYAR Mühendisine Uluslararası APPLE Sertifikası

Filistinli BİLGİSAYAR Mühendisine Uluslararası APPLE Sertifikası

Hamas liderlerinden Adnan Ebu Tabbane’nin oğlu Mühendis Enes Ebu Tabbane, Bilişim Teknolojisi ve Bilgisay
Ana Sayfa Büyük Üst Manşet, Filistin Direnişi, Hamas 1 Kasım 2017

HENİYYE: Direnişin Silahı KIRMIZI ÇİZGİMİZ!

Hamas Siyasi Birimi Başkanı İsmail Heniyye, işgal ordusunun direnişe ait tünele düzenlediği saldırıya verilecek en iyi cevabın işgal güçleriyle güvenlik koordinasyonuna son vermek, uzlaşıyı hayata geçirmek ve Gazze Şeridi'ne uygulanan yaptırımları kaldırmak olacağını söyledi.

Heniyye, Han Yunus’un doğusundaki tünele işgal ordusunun düzenlediği saldırıda şehit düşenler için düzenlenen cenaze töreninde yaptığı konuşmada, “İşgal rejimi bu katliamla yeni bir denge kabul ettireceğini sanıyorsa yanılıyor” dedi.

GÖZAT  ESİRLER: Filistin Halkının DİRENİŞ ve FEDAKARLIK Tablosu

Kartları karıştırıp öncelikleri değiştirebileceklerini zannedenlerin de yanıldıklarını ifade eden Heniyye, direnişin silahının şerefleri olduğunu ve direnişin silahına dokunmanın Allah’a, Rasulü’ne, Filistin’e ve halkına, ümmete ihanet anlamına geldiğini söyledi.

Heniyye, direnişin silahının ve kazanımlarının kırmızı çizgi olduğunu belirterek, kimsenin direnişin silahına ve söz konusu kazanımlara zarar vermesine izin verilmeyeceğini ifade etti.

GÖZAT  Yurtdışındaki Filistinliler, Direnişin Temsilcisi Olmalı

Direniş gruplarının işgalciyle mücadeleyi yönetme gücüne ve becerisine sahip olduğunu belirten Heniyye, Hamas’ın birlik ve bütünlük yolunda yürümeye devam edeceğini ve uzlaşının işgalcilere verilecek en iyi cevap olacağını dile getirdi.

“İşgalciler gücümüzün birlik ve bütünlüğümüzde olduğunu biliyorlar” diyen Heniyye, işgal altındaki Filistin halkının birlik ve bütünlüğünü sağlamadan zafer kazanmasının mümkün olmayacağını kaydetti.

Scroll Up