SİYONİST Uzman: Gazze’deki Direniş FÜZELERİ İsrail’i FELÇ Edecek

SİYONİST Uzman: Gazze’deki Direniş FÜZELERİ İsrail’i FELÇ Edecek

Direniş tünellerinin İşgalci israil güçleri için ağır kayba, askerlerin esir alınmasına ve Gazze sınırınd
Ana Sayfa Filistin İntifada, Filistinli Esirler, Hamas 12 Mayıs 2017

HAMAS’tan Filistinli Gençlere ESİRLERE DESTEK Çağrısı

Hamas, Batı Yaka'da yaşayan Filistinlileri ve özellikle de gençleri Açlık Grevine Destek Komitesi'nin yapılacağını açıkladığı faaliyetlere yoğun bir şekilde katılmaya davet etti.

Açlık Grevine Destek Komitesi, işgal zindanlarında cezaevi koşullarının iyileştirilmesi talebiyle 17 Nisan’da açlık grevine başlayan Filistinli esirlere destek amacıyla bugün “Kesin Sonuç Perşembesi” adıyla bir dizi faaliyet yapılacağını duyurdu.

Hamas, konuyla ilgili yayınladığı bildiride, Batı Yaka sakinlerini temas noktalarında işgal güçleriyle çatışmaya davet etti.

GÖZAT  Siyonistlerden Filistinli Esirlere KÖPEKLİ İŞKENCE

Hamas liderlerinin ve üyelerinin Açlık Grevine Destek Komitesi’nin ilan ettiği faaliyetleri desteklediğini bildiren Hamas, Filistinlileri bugün öğle saatlerinde Ramallah kentinde El-Menara Kavşağı’ndan başlayacak ve Beit El Yahudi Yerleşkesi’ne doğru devam edecek yürüyüşe katılmaya çağırdı.

Hamas, açlık grevindeki esirlerin halk desteğine ihtiyaçları olduğunu, yapılacak faaliyetlerin işgal yönetimi üzerinde baskı oluşturacağını ve esirlere mücadelelerinde yalnız olmadıkları mesajı vereceğini söyledi.

Scroll Up