Siyonistlerden 20 Filistinliye GÖZALTI

Siyonistlerden 20 Filistinliye GÖZALTI

Nablus kentine baskın düzenleyen işgal güçleri dört kişiyi gözaltına alırken yoğun bir şekilde ateş açtı
Ana Sayfa Filistin, Filistinli Esirler 11 Mayıs 2017

HAMAS Milletvekilinden FİLİSTİN Halkına BİRLİK Çağrısı

Hamas üyesi Tulkerem milletvekili Abdurrahman Zeydan, işgal zindanlarında açlık grevi eylemini sürdüren esirlerin bu hassas dönemde Filistin halkının birlik ve bütünlüğüne çok ihtiyaç duyduklarını bildirdi.

Milletvekili Ez-Zeydan, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, Özgürlük ve Onur Açlık Grevi’nin 25’üncü gününe girdiğini ve esirlerin morallerinin gökyüzüne ulaşacak kadar yüksek olduğunu ifade etti.

GÖZAT  MAHMUD ABBAS Yönetimi GAZZE Elektrik Krizini DERİNLEŞTİRİYOR

Esirlerin davalarının adil olduğuna inandıklarını ve Allah’ın yardımına güvendiklerini bildiren Ez-Zeydan, esirlere seslenerek azimlerini kırmak için çaba sarf edenlere aldırış etmemeleri çağrısında bulundu.

Ez-Zeydan, esirlerin daha önce yaptıkları açlık grevi eylemlerinde zaferin tadını aldıklarını, 2004 açlık grevinde olduğu gibi başarısızlığın acısını da tanıdıklarını, seçimi kendilerinin yapacaklarını söyledi.

GÖZAT  COCA COLA'nın SİYONİZM'e Desteği Sürüyor

Açlık grevindeki esirlerin ailelerine ve diğer esir yakınlarına seslenen Ez-Zeydan, esirlere destek faaliyetlerine yoğun bir şekilde katılmalarını ve esirlere destek çadırlarında bulunmalarını istedi.

Milletvekili Ez-Zeydan, esirlerin açlık grevi eyleminin Filistin Yönetimi ve Ramallah hükümeti için güçlü bir siyasi kart olduğuna dikkat çekerek, bu kartın en iyi şekilde kullanılması çağrısında bulundu.

Scroll Up