Mazlum GAZZE Halkının Buruk BAYRAM Sevinci

Mazlum GAZZE Halkının Buruk BAYRAM Sevinci

Ramazan bayramın'da Gazze Şeridinde Filistinli ailelerin en çok sevdiği yiyecek kek. Bu yılki Ramazan Bay
Ana Sayfa Filistin, Filistin Direnişi, Hamas 15 Mayıs 2017

HAMAS: Kadınlarımıza Uzanan ELLERİ KESECEĞİZ

Hamas sözcüsü Husam Bedran, Filistinli kadınlara uzanan ellerin direniş tarafından er ya da geç mutlaka kesileceğini belirterek, direnişin düşman tarafından işlenen cinayetleri asla unutmayacağını söyledi.

Ürdün uyruklu Muhammed Abdullah Selim El-Kessaci’nin işgal altındaki Kudüs’ün Es-Silsile Kapısında gerçekleştirdiği bıçaklı eylemi tebrik eden Bedran, Mescidi Aksa ve mazlum Filistin halkı için canlarını ortaya koyan Ürdün halkını takdir ettiklerini ifade etti.

Bedran yaptığı açıklamada, bıçaklama eyleminde yaralanan işgal polisinin, Mescidi Aksa’nın kadın ve erkek muhafızlarına saldıran ve onlara kötü muamelede bulunan işgal polislerinden biri olduğunu kaydetti.

GÖZAT  Filistin İbrahim Camisinin 22 YILLIK KADIN MUHAFIZI

Hamas lideri Bedran, direnişin kahraman evlatlarının Filistin halkına ve kutsallarına kötülük edenleri asla unutmadıklarına dikkat çekerek, Ürdün halkının Mescidi Aksa’yı korumak için fedakârlıktan kaçınmadığını, geçen yıl da Ürdünlü bir kahramanın El-Amud Kapısında işgal askerlerine karşı bıçaklı eylem gerçekleştirdiğini hatırlattı.

   

Yorumlar

Scroll Up