İŞGAL Güçlerinden Filistinli 14 ÇİFTÇİYE Gözaltı

İŞGAL Güçlerinden Filistinli 14 ÇİFTÇİYE Gözaltı

Yerel kaynaklardan edinilen bilgiye göre işgal güçleri Filistinli çiftçileri Yahudi yerleşimi için el kon
Ana Sayfa Dünya Kudüs Günü, Hamas 22 Haziran 2017

HAMAS’tan Dünya KUDÜS GÜNÜ Çağrısı

Filistin İslami Direniş Hareketi Hamas'ın resmi internet sitesinde yayınlanan bir çağrıda tüm dünya Müslümanlarına hitaben, Ramazan ayının son Cuma günü olan Kudüs Günü'nün bir öfke günü olarak idrak edilmesi gerektiği ifade edildi.

Hamas’tan başta Filistin halkı olmak üzere Filistin davasını asli bir vazife olarak omuzlarında hisseden dünyanın tüm vicdanlı insanlarına hitaben yapılan açıklamada Ramazan ayının son Cuması olan Dünya Kudüs Günü’nde meydanlarda olunması ve kalabalık gösteriler düzenleyerek Siyonist rejimin zorba ve barbar politikaları karşısında meydanlarda olunması gerektiği ifade edildi.

GÖZAT  Foto Haber: PAKİSTAN Dünya KUDÜS GÜNÜ - 2017

Bu yılki Dünya Kudüs Günü’nde gerçekleştirilecek eylemlerin Dünya Müslümanlarının Siyonist işgal projelerine asla boyun eğmeyeceğinin bir kanıtı olması gerektiğini belirten Hamas hakereti, Kudüs’ün Yahudileştirilmesi ve Filistin topraklarının abluka altında tutulması karşısında bu Cuma günü meydanlarda olunması çağrısında bulundu.

GÖZAT  SUUDİ Arabistan Güçleri KUDÜS GÜNÜ Etkinliklerine Saldırdı

Hamas tarafından yapılan resmî açıklamada “Dünya Kudüs Günü’nde siyonist düşmana öfkenizi gösterin, işgali ablukayı ve Yahudileştirme politikalarını asla kabul etmeyeceğinizi gösterin. Filistin halkına ve mukaddesatımıza saldırılar karşısında öfkelerinizi yüksektin” ifadelerine yer verildi.

Scroll Up