Filistinli BİLGİSAYAR Mühendisine Uluslararası APPLE Sertifikası

Filistinli BİLGİSAYAR Mühendisine Uluslararası APPLE Sertifikası

Hamas liderlerinden Adnan Ebu Tabbane’nin oğlu Mühendis Enes Ebu Tabbane, Bilişim Teknolojisi ve Bilgisay
Ana Sayfa Dünya Ülkeleri, Hamas 3 Şubat 2018

HAMAS: AMERİKA İle Yürümek Kazancı İmkansız Bir KUMAR!

Hamas, Filistin Yönetimi Başkanı Mahmud Abbas'ı barış görüşmeleri için Amerika'ya bel bağlamayı bırakıp Filistin halkının seçeneği olan direnişten yana olmaya davet etti.

Hamas liderlerinden Usame Hamdan, Quds Press Haber Ajansı’na yaptığı açıklamada, ABD Başkanı Donald Trump’ın Kudüs’ü işgal rejiminin başkenti ilan etmesinin ve ABD Büyükelçiliği’ni Kudüs’e taşıma işlemlerini başlatmasının Filistin halkının kanaatini ve topraklarına bağlılığını değiştiremeyeceğini söyledi.

GÖZAT  Filistin Milletvekili: Amerika, Zaman Kaybı

Kudüs’ün Müslümanlarıyla ve Hıristiyanlarıyla Filistin’in başkenti olarak kalacağını belirten Hamdan, Filistin Kurtuluş Örgütü Merkez Konseyi’nin aldığı kararın istenilen düzeyde olmadığını dile getirdi.

Amerika’ya bel bağlamanın kazanılması mümkün olmayan bir kumar olduğunu belirten Hamdan, müzakerelere arabuluculuk yapması için Amerika’ya alternatif aramanın da akıllıca bir seçenek olmadığını ifade etti.

GÖZAT  Kassam Sözcüsü Ebu-Ubeyde: Filistin Direnişi Sağlam Zeminde

Direniş seçeneğinin gerçekçi ve ciddi bir seçenek olduğunu kaydeden Hamdan, “Sonuçta hiç kimse Filistin halkına istemediği bireyi zorla kabul ettiremez” dedi.

Hamas lideri, Fetih hareketine de seslenerek, Kahire’de imzalanan uzlaşı anlaşmasına bağlı kalması çağrısında bulundu.

Scroll Up