ABBAS Yönetimi Artık Bu SAÇMALIĞA Son Vermeli

ABBAS Yönetimi Artık Bu SAÇMALIĞA Son Vermeli

Bu tür örneklerin işgal güçleriyle güvenlik koordinasyonunun eskisi gibi devam ettiğini gösterdiğini beli
Ana Sayfa Filistin İntifada, Siyonist İsrail 25 Ekim 2017

Filistinli KADIN Esirden Siyonist GARDİYANA Saldırı

İşgal rejimi kaynakları, Filistinli bir kadın esirin HaSharon Cezaevi'nde İsrailli kadın gardiyanlardan birine vantilatörle saldırdığını ifade etti.

İşgalcilere ait 0404 sitesi, adli suçtan mahkum Filistinli bir kadın esirin İsrailli kadın gardiyana vantilatörle saldırdığını ve diğer kadın gardiyanlara da kesici bir aletle saldırı girişiminde bulunduğunu yazdı.

GÖZAT  Kasım Ayında 23 EYLEM - 7 ŞEHİT

İşgal ordusuna yakınlığıyla bilinen sitenin haberinde, kadın gardiyanlardan yaralanan olmadığı ve Filistinli kadın esirin HaSharon Cezaevi’nin zindanlarından birinde yatağa bağlandığı belirtildi.

İşgalcilere ait sitede İsrailli kadın gardiyanlara saldırdığı öne sürülen Filistinli kadın esirin kimliği hakkında herhangi bir bilgi verilmedi.

GÖZAT  BIÇAKLI Eylemde SİYONİST İsrail Askeri Yaralandı

Quds Press Haber Ajansı, işgal zindanlarında tutulan Filistinli esirlerle ilgilenen Filistinli insan hakları örgütlerinin henüz olayı teyit etmediğini ya da yalanlamadığını bildirdi.

İşgal rejimine ait HaSharon ve Damon cezaevlerinde bazıları 18 yaşından küçük Filistinli 56 kadın esir bulunduğu ifade edildi.

Scroll Up