Filistinli BİLGİSAYAR Mühendisine Uluslararası APPLE Sertifikası

Filistinli BİLGİSAYAR Mühendisine Uluslararası APPLE Sertifikası

Hamas liderlerinden Adnan Ebu Tabbane’nin oğlu Mühendis Enes Ebu Tabbane, Bilişim Teknolojisi ve Bilgisay
Ana Sayfa Filistinli Esirler, Siyonist İsrail 10 Şubat 2018

Filistinli Esirlere SAHTE Belge TUZAĞI

Siyonist işgal rejimi zindanlarında bulunan Filistinli esirlere yönelik casusluk faaliyetlerinde bulunan ajanların esirleri tuzağa düşürmek için bu kez sahte belgeler düzenledikleri ifade edildi.

Filistin Esir Kulübü bu konuda esirleri uyararak, Siyonist işgal rejimi zindanlarındaki ajanların kulübün resmi logo ve amblemini kullanarak sahte belge düzenlediğini belirtti.

Esirler Kulübü yayınladığı açıklamada “Tutuklu ve esirlerin Esir Kulübü amblemi taşıyan her belgeyi dikkatle incelemeleri ve uyanık olmaları gerekir.”

GÖZAT  Siyonist Rejim İle AÇLIK GREVİNDEKİLER Hakkında Görüşme Yok

“Bu konuda sadece derneğe bağlı avukatların kullandığı belgelere itimat etmeleri icap eder” ifadesini kullandı.

Esir Kulübü açıklamasında, en son serbest bırakılan bazı esirlerin Ofer zindanında cezaevi idaresinin esirleri tuzağa düşürüp kendilerinden bilgi almak için derneğin ismini ve logosunu taşıyan belgeler kullandıkları konusunda bilgi verdiklerini hatırlattı.

GÖZAT  Filistin Esirler Gününde Dünyanın En Uzun Röportajı

Siyonist işgal rejimi zindanlarında bulunan ajanlar, tutuklu ve esirleri tuzağa düşürmek için türlü türlü yollara başvuruyorlar.

Sorguda konuşmayan, bilgi vermeyen ve direnenlerin güvenini kazanıp bilgi almak için tuzak kuruyorlar. Kendilerine rehberlik etmek istedikleri iddiasıyla kendilerine yaklaşarak yeni bilgiler almaya çalışıyorlar.

Scroll Up