Filistinli BİLGİSAYAR Mühendisine Uluslararası APPLE Sertifikası

Filistinli BİLGİSAYAR Mühendisine Uluslararası APPLE Sertifikası

Hamas liderlerinden Adnan Ebu Tabbane’nin oğlu Mühendis Enes Ebu Tabbane, Bilişim Teknolojisi ve Bilgisay
Ana Sayfa Filistin Direnişi, Gazze, Siyonist İsrail 12 Şubat 2018

Filistin DİRENİŞİ İsrail’e Ait İHA Düşürdü

Filistin direnişinin Gazze Şeridi'nin kuzeyindeki Beyt Hanun beldesinin doğusunda işgal ordusuna ait bir insansız hava aracını düşürdüğü bildirildi.

Filistin direnişi kaynaklarının verdiği bilgiye göre, Gazze Şeridi üzerinde uçan ve çekim yapan insansız hava aracı düşürülerek ele geçirildi.

GÖZAT  İSRAİL Ordusundan GAZZE - İHA İddiası

Filistin direnişi geçtiğimiz yıllarda da sınır boyunca ve Gazze Şeridi üzerinde uçuş yapan insansız hava araçlarından bazılarını yerden ateş açarak veya uzaktan teknik müdahaleyle düşürmüştü.

İşgal ordusuna ait insansız hava araçlarının Gazze Şeridi üzerinde ve sınır bölgesinde uçarak Filistin direnişinin hareketleri hakkında istihbarat topladığı belirtildi.

GÖZAT  İSRAİL'e Ait İHA Gazze'ye Düştü

Beyt Hanun’un doğusunda düşürülen insansız hava aracının Fantom tipi İHA olduğu kaydedilirken, işgal rejimi medyasında konuyla ilgili henüz herhangi bir haberin yayınlanmadığı ifade edildi.

Görgü tanıkları, Filistinli direnişçilerin bölge üzerinde çekim yapan insansız hava aracını ateş açarak düşürdüğünü ve bir grup direnişçinin Cibaliya beldesi doğusuna düşen hava aracına ulaşarak aracı ele geçirdiğini söyledi.

Scroll Up