BDS Türkiye: SİYONİST İşgale Karşı Tek Tol DİRENİŞ!

BDS Türkiye: SİYONİST İşgale Karşı Tek Tol DİRENİŞ!

Balfour Deklarasyonu’nun 100. yıldönümü vesilesiyle tarihi sorumluklar başlığı ile düzenlenen programa Il
Ana Sayfa Filistin, Siyonist İsrail 7 Aralık 2017

FİLİSTİNLİ ALİMLER: Trump’ın Kararı İsrail İçin SONUN BAŞLANGICI!

Filistin Alimleri Birliği, ABD Başkanı'nın Kudüs kararının Siyonist çetelerin Filistin topraklarını işgalinin sona ermesinin başlangıcı olduğunu ifade etti.

Alimler Birliği konuyla ilgili yayınladığı bildiride, Trump’ın çılgınca kararının dünyanın sonu olmadığını ve mülke sahip olma sebeplerinden biri olmadığını söyledi.

GÖZAT  Filistinli Genç, Bir Siyonisti Bıçakla Yaraladı

Filistin halkının ve İslam ümmetinin diri güçlerine seslenen Filistin Alimleri Birliği, Trump’ın kararını yeni bir devrim ilanı için fırsat bilmelerini istedi.

Şeytani koalisyona karşı mücadele için Filistinlilerin birlik olmaları gerektiğine dikkat çeken Filistin Alimleri Birliği, Trump’ın Amerika adına geçmişi ve bugünü haritadan silerek kafasına göre işgal rejimi için gelecek çizdiğini söyledi.

GÖZAT  Filistinli Gruplar: İsrail Yarattığı Gerginliğin Hesabını Verecek

Trump’ın Siyonist çete sürülerini işgal altındaki Filistin topraklarına kalıcı olarak yerleştiremeyeceğini bildiren Filistin Alimleri Birliği, işgalcilerin Filistin topraklarında gelip geçici olduklarını ve Allah’ın dilediği bir vakte kadar kalabileceklerini dile getirdi.

Filistin Alimleri Birliği, ümmetin alimlerini Kur’an ve Sünnet’i esas alan ve Hz. Peygamber’in sancağını yükselten bir intifadaya davet etti.

Scroll Up