Home / Siyonist İsrail / ESİR Siyonist Askerin Ailesi: Bizden Bir Şeyler SAKLANIYOR
ESIR Siyonist Askerin Ailesi- Bizden Bir Seyler SAKLANIYOR

ESİR Siyonist Askerin Ailesi: Bizden Bir Şeyler SAKLANIYOR

Gazze Şeridi'nde esir tutulan işgal askeri Shaul Oron'un ailesi, işgal hükümetinden oğullarının akibeti konusunda kendisine ulaşan bilgi ve belgeleri açıklamasını istedi.

İşgal rejimi televizyonu 7’nci kanalı, Shaul Oron’un ailesinin cesedini teslim almadan önce hükümetten oğullarının öldüğünü itiraf etmesini istediğini ve “Hükümetin bizden bir şey sakladığını hissediyoruz” dediğini, ailenin avukatının da gerçeği bilmek istediklerini söylediğini ifade etti.

GÖZAT  Esir İsrail Askeri Shaul'un Ailesi: Oğlumuz Sağ ve Hamas'ın Elinde

Esir işgal askeri Shaul Oron’un ailesi işgal hükümetine çağrıda bulunarak, Gazze sınırındaki tünelden çıkarılan beş mücahidin naaşlarının oğulları halkında bilgi alınmadan teslim edilmemesini istemişti.

İşgal hükümeti Pazar akşamı yaptığı açıklamada, işgal ordusu tarafından vurulan tünelde mahsur kalan Kudüs Müfrezeleri mücahitlerinin cesetlerinin çıkarıldığını bildirmişti.

GÖZAT  KASSAM Tugayları: Hükümetiniz Size YALAN Söylüyor

Ailenin avukatı, ailenin devletin oğullarıyla ilgili büyük bir bilgiye sahip olduğu ve açıklamak istemediği yönünde şüpheleri olduğunu söyledi.

Esir işgal askerinin öldürüldüğü açıklamasının savaştan hemen sonra alelacele yapıldığını kaydeden avukat, devletin aileye herhangi bir belge göndermediğini açıkladı.