Home / Siyonist İsrail / ESİR Siyonist Askerin Ailesi: Bizden Bir Şeyler SAKLANIYOR
ESIR Siyonist Askerin Ailesi- Bizden Bir Seyler SAKLANIYOR

ESİR Siyonist Askerin Ailesi: Bizden Bir Şeyler SAKLANIYOR

Gazze Şeridi'nde esir tutulan işgal askeri Shaul Oron'un ailesi, işgal hükümetinden oğullarının akibeti konusunda kendisine ulaşan bilgi ve belgeleri açıklamasını istedi.

İşgal rejimi televizyonu 7’nci kanalı, Shaul Oron’un ailesinin cesedini teslim almadan önce hükümetten oğullarının öldüğünü itiraf etmesini istediğini ve “Hükümetin bizden bir şey sakladığını hissediyoruz” dediğini, ailenin avukatının da gerçeği bilmek istediklerini söylediğini ifade etti.

GÖZAT  HAMAS Gilad Şalit'in Yeni Görüntülerini Yayınladı

Esir işgal askeri Shaul Oron’un ailesi işgal hükümetine çağrıda bulunarak, Gazze sınırındaki tünelden çıkarılan beş mücahidin naaşlarının oğulları halkında bilgi alınmadan teslim edilmemesini istemişti.

İşgal hükümeti Pazar akşamı yaptığı açıklamada, işgal ordusu tarafından vurulan tünelde mahsur kalan Kudüs Müfrezeleri mücahitlerinin cesetlerinin çıkarıldığını bildirmişti.

GÖZAT  Esir İsrail Askerinin Ailesinden Siyonist Komutanlara Şikayet

Ailenin avukatı, ailenin devletin oğullarıyla ilgili büyük bir bilgiye sahip olduğu ve açıklamak istemediği yönünde şüpheleri olduğunu söyledi.

Esir işgal askerinin öldürüldüğü açıklamasının savaştan hemen sonra alelacele yapıldığını kaydeden avukat, devletin aileye herhangi bir belge göndermediğini açıkladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 − four =