Siyonist ZİNDANLARDA 213 Filistinli ŞEHİT Oldu

Siyonist ZİNDANLARDA 213 Filistinli ŞEHİT Oldu

Filistinli Esirler Cemiyeti ile Vicdan Esirleri ve İnsan Haklarını Koruma Kurumu bugün yayımladıkları ort
Ana Sayfa Büyük Üst Manşet, Filistin Direnişi 14 Kasım 2017

“DİRENİŞİN Silahı TERTEMİZ!”

Fetih Merkez Yürütme Kurulu üyesi Abbas Zeki, direnişin silahının temiz olduğunu belirterek, buna dokunacak insanların vatansever olamayacağını söyledi.

Zeki verdiği radyo demecinde “Direnişin silahı gayet temiz bir silahtır, dolayısıyla korunması gerekir. Her gün eğitimini geliştirmekte ve gücünü artırmaktadır. Biz, takdim edilen kuzular değiliz. Direnişe dokunacak kişi vatansever olamaz ve kimliği karanlık biridir. Böyle biri için başka şeyler söylenir” dedi.

GÖZAT  Siyonist İsrail'i Durduracak Tek Güç DİRENİŞ!

Zeki yaptığı açıklamada ayrıca “Ortada bir barış olsa da ve İsrail çekilmişse de bizim işgal ile karşı karşıya olduğumuz da bir gerçek. Bunun (direniş silahının) gündeme gelmesi utanç verici bir husus. Bu İsrail dilidir. Onun silahsızlandırılmasını isteyen İsrail’dir. Biz köle değiliz. Silahımızı da asla geri çekmeyiz. Daha da ötesi silahtan bahsetmek yasak bir konu. Fetih Merkez Yürütme Kurulu bunu yasaklıyor” dedi.

GÖZAT  Mahmud Abbas En Başından Beri FİLİSTİN DİRENİŞİNE KARŞIYDI

Fetih’in Gazze’de tugaylarının olduğunu ve bunları yeniden silahlandıracaklarını, hükümetin ise insanların işlerini idare ettiğini, büyük ulusal dosyaları karara bağlamanın hükümetin işi olmadığını belirten Zeki, böylesi büyük dosyaları karara bağlamanın Filistin liderliğiyle, Filistinli grupların ulusal ve ortak kararlarıyla olacağını ifade etti.

Zeki’nin yaptığı bu açıklamaların Filistin Emniyet Müdürü Hazım Ataullah’ın “uzlaşının başarısı için Hamas’ın Kassam Tugayları’nı silahsızlandırması gerekir” demesinden bir gün sonra gelmesi dikkat çekti.

Scroll Up