Filistinli BİLGİSAYAR Mühendisine Uluslararası APPLE Sertifikası

Filistinli BİLGİSAYAR Mühendisine Uluslararası APPLE Sertifikası

Hamas liderlerinden Adnan Ebu Tabbane’nin oğlu Mühendis Enes Ebu Tabbane, Bilişim Teknolojisi ve Bilgisay
Ana Sayfa Büyük Üst Manşet, Filistin Şehitler 6 Şubat 2018

Cerrar’ın Annesi: Oğlumun ŞEHADET Haberini Alınca HAMD ETTİM!

İşgal güçlerinin bu sabah erken saatlerde şehit ettiği El-Kassam Tugayları mücahidi Ahmed Nasr Cerrar'ın annesi Ümmü Suheyb evinin kapısı taziye için değil kutlamaya gelenler için açtı.

Kameraların kuşattığı şehit annesi, oğluyla gurur duyduğunu ve işgal güçleri peşindeyken onu Allah’a emanet ettiğini söyledi.

GÖZAT  ŞEHİT Cerrar: AKSA Esir İken Nasıl GÜLEYİM?

Oğlunun şehadet haberini aldığı anları anlatan Ümmü Suheyb, “Elbiselerini getirdiklerinde onları tanıdım. Allah Teâlâ’ya hamdettim. Allah’tan bize musibetimizin ecrini vermesini istedim” dedi

Şehidin yanında taşıdığı eşyalar hakkında da bilgi veren Ümmü Suheyb, oğlunun yanında babasının hediye ettiği bir Kur’an-ı Kerim bulunduğunu söyledi.

GÖZAT  MÜCAHİDLER Şehit CABERİ'yi Unutmadı

“O Kur’an-ı Kerim onun yoldaşıydı. Sanki babasının hayatı boyunca kendisine eşlik eden gölgesi gibiydi” diyen Ümmü Suheyb, babası gibi şehit olan oğlunun kendisi ve Filistin için gurur kaynağı olduğunu açıkladı.

İzzeddin El-Kassam Tugayları üyesi Ahmed Nasr Cerrar, bu sabah erken saatlerde Cenin’e bağlı El-Yamun beldesinde işgal güçleriyle girdiği çatışmada şehit oldu.

Scroll Up