ABBAS Güçlerinden Gençlerin İNTİFADA Adımlarına Engel

ABBAS Güçlerinden Gençlerin İNTİFADA Adımlarına Engel

Kaynaklar, Filistin Yönetimi güçlerine bağlı çok sayıda devriye aracının kapıya giden ana yolda gözle gör
Ana Sayfa Filistin Direnişi, Filistin Şehitler 15 Şubat 2017

Bahr: Şehitlerimiz ZAFERİN HARİTASINI Çiziyor

Filistin Parlamentosu Başkan Yardımcısı Ahmed Bahr, El-Kassam Tugayları ve diğer direniş grupları üyelerinden savaşa hazırlık çalışmaları sırasında şehit olanların zaferin haritasını kanlarıyla çizdiklerini söyledi.

Bahr, şehitlerin dinleri için, ümmetlerinin yaşaması ve halklarının özgürlüğe kavuşması için sahip oldukları en değerli şeyi verdiklerini ifade etti.

Filistin Parlamentosu Başkan Yardımcısı bu açıklamaları, Han Yunus’ta tünel çökmesi sonucu şehit olan El-Kassam Tugayları üyesi mücahid Ahmed El-Bureym’in ailesinin evine gerçekleştirdiği taziye ziyareti sırasında yaptı.

Savaşa hazırlık çalışmaları sırasında şehit düşen mücahitlerin fedakârlıklarının zaferi daha da yaklaştırdığına işaret eden Bahr, söz konusu çalışmaların olası bir savaşta düşmana yeni sürprizler hazırladığını bildirdi.

Bahr, özgürlük ve zafer yolunda şehit düşenlerin kanlarının Kudüs İntifadasını alevlendirdiğini ve Filistin halkının özgürlüğe kavuşana kadar işgalcilerle savaş için hazırlık yapmaya devam edeceğini söyledi.

Scroll Up