İSLAMİ CİHAD Bahreyn Heyetini KINADI

İSLAMİ CİHAD Bahreyn Heyetini KINADI

Filistin İslami Cihat Hareketi Basın Sorumlusu Davut Şahab, Bahreyn'den bir heyetin işgal topraklarına aç
Ana Sayfa İslam Ülkeleri, Siyonist İsrail 28 Eylül 2017

AFRİKA Halkları İsrail İle İŞBİRLİĞİNE KARŞI

Afrika-İsrail Zirvesine Karşı Kürsel Kampanya, 23-26 Ekim tarihlerinde Togo Cumhuriyetinde düzenlenmesi planlanan Afrika – İsrail Zirvesine karşı çalışmalara başladığını duyurarak, bu çalışmalarla zirveyi engellemek veya en azından işgal rejiminin bu zirveyle elde etmek istediklerine mani olmak istediklerini belirtti.

“İşgal Rejimiyle İlişkileri Normalleştirmeye Karşı İnsanî Afrika” sloganıyla Arapça, İngilizce ve Fransızca olarak başlatılacak kampanya 15 Eylül’de start verecek.

GÖZAT  Siyonist İsrail'in Yeni Müttefiki: Ruanda

Dışarıdaki Filistin Diasporasının açıklamasına göre bu kampanya ile Filistin davası için büyük tehlikeler içeren zirvenin iptal edilmesi için halklar arasında bir bilinç oluşturmak ve halkların baskısıyla zirveyi iptal ettirmek, Siyonist rejimin Afrika kıtasına girip yayılmasını engellemek, zirvenin yaratacağı tehlikeler konusunda kamuoyu oluşturmak hedefleniyor.

Arap dünyasının Afrika kıtasında giderek azalan etkisine dikkat çekilen açıklamada, buna karşılık Siyonist rejimin bu boşluğu doldurmaya çalıştığı ve yeni müttefikler edindiği ifade edildi.

Scroll Up