Siyonist ZİNDANLARDA 213 Filistinli ŞEHİT Oldu

Siyonist ZİNDANLARDA 213 Filistinli ŞEHİT Oldu

Filistinli Esirler Cemiyeti ile Vicdan Esirleri ve İnsan Haklarını Koruma Kurumu bugün yayımladıkları ort
Ana Sayfa Filistin, İslam Ülkeleri 8 Kasım 2017

ABBAS’tan Beklenmedik ARABİSTAN Ziyareti

Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas, Lübnan ve Yemen ile alakalı olarak çok sayıda şüpheli haber ile gündemde olan Suudi Arabistan Kralı Selman bin Abdulaziz ile bir araya geldi.

Kral Selman Suudi Arabistan’a sürpriz bir ziyaret gerçekleştiren Abbas ve beraberindeki heyeti başkent Riyad’daki sarayında kabul etti.

Görüşmede, iki ülke arasındaki ilişkiler ve bölgesel konuların yanı sıra Filistin meselesindeki son gelişmelerin ele alındığı belirtildi.

GÖZAT  Mahmud Abbas Yine ARABİSTAN'da

Filistin Devlet Başkanı Abbas’ın, ABD’nin Filistin davası konusunda attığı son adımlar ile Filistinliler arasındaki bölünmüşlüğün sona erdirilmesi için ortaya konan çabalar hakkında Kral Selman’ı bilgilendirdiği kaydedildi.

Abbas ayrıca, uluslararası arenada Filistin’e verdiği desteklerden dolayı Kral Selman’a teşekkürlerini iletti. Kabulün ardından Kral Selman, konuk devlet Başkanı Abbas ve beraberindeki heyet onuruna yemek verdi.

GÖZAT  Kasım: Arabistan, İsrail'e Destek İçin Filistin'e Sırtını Döndü

Mısır’da temaslarını sürdüren Devlet Başkanı Abbas, sürpriz bir şekilde Suudi Arabistan’ın başkenti Riyad’a gelmişti.

Suudi Arabistan ziyaretinde Abbas’a Filistin Dışişleri Bakanı Riyad el-Maliki, Filistin İstihbarat Başkanı Macid Ferec, Diplomatik İşlerden Sorumlu Müsteşar Mecdi el-Halidi, Sınır ve Gümrükler Genel Müdürü Nazmi Mina eşlik ediyor.

Scroll Up