Filistinli BİLGİSAYAR Mühendisine Uluslararası APPLE Sertifikası

Filistinli BİLGİSAYAR Mühendisine Uluslararası APPLE Sertifikası

Hamas liderlerinden Adnan Ebu Tabbane’nin oğlu Mühendis Enes Ebu Tabbane, Bilişim Teknolojisi ve Bilgisay
Ana Sayfa Dünya Ülkeleri, İşgalci Yahudi Yerleşimciler, Mescidi Aksa 8 Şubat 2018

44 YAHUDİ ve 33 AMERİKAN Askeri Mescidi Aksa’da

İşgal güçlerinin yoğun güvenlik önlemleri altında 44 Yahudi yerleşimci ve 33 Amerikan askeri Mescid-i Aksa'ya baskın düzenledi.

Kudüs’teki Vakıflar ve İslami İşler Dairesi, Amerikan askerlerinin sivil kıyafetlerle ve bir işgal subayı eşliğinde Mescid-i Aksa’ya girdiğini açıkladı.

GÖZAT  SİYONİST Vekillerinden MESCİDİ AKSA'ya Baskın

Vakıflar Dairesi, Yahudi yerleşimcilerin ve Amerikan askerlerinin baskınının 1967’den bu yana tümüyle işgal güçlerinin kontrolünde olan El-Mağaribe Kapısı’ndan girmeleriyle başladığını ve Es-Silsile Kapısı’ndan çıkmalarıyla sona erdiğini ifade etti.

İşgal güçlerinin öğleden sonra da baskına izin verdiği ve bugün Mescid-i Aksa’ya baskın düzenleyen yerleşimci sayısının artmasının beklendiği kaydedildi.

GÖZAT  84 Siyonist Yerleşimciden MESCİDİ AKSA BASKINI

Mescid-i Aksa’yı Yahudiler ve Müslümanlar arasında zaman ve mekan bakımından ikiye bölme planları yapan işgal yönetimi, oldubitti yaparak bu planlarını hayata geçirebileceği zemini hazırlamaları için Yahudi yerleşimcileri Mescid-i Aksa’ya baskın düzenlemeye teşvik ediyor.

İşgal polisi Yahudi yerleşimcilerin Mescid-i Aksa’ya baskın düzenlemesine öğleden önce ve sonra olmak üzere iki ayrı zaman diliminde izin verirken, Yahudi yerleşimciler baskınlar için daha çok cemaatin az olduğu sabah saatlerini tercih ediyor.

Scroll Up