İSLAMİ CİHAD Bahreyn Heyetini KINADI

İSLAMİ CİHAD Bahreyn Heyetini KINADI

Filistin İslami Cihat Hareketi Basın Sorumlusu Davut Şahab, Bahreyn'den bir heyetin işgal topraklarına aç
Ana Sayfa Filistin, İşgalci Yahudi Yerleşimciler 10 Ekim 2017

22 Bin SİYONİST Yahudi CAMİ’de Ayin Yaptı

İşgal güçleri, El-Halil kentindeki İbrahim El-Halil Camii'ni iki gündür Müslümanlara kapatırken, Yahudilerce kutsal sayılan Sukot (Arş) Bayramı münasebetiyle ayin yapmak için 20 bini aşkın Yahudi yerleşimcinin İbrahim El-Halil Camii'ne girdiği bildirildi.

İşgal rejimi kaynakları, 22.500 Yahudinin dün ayin için El-Halil kent merkezindeki Yahudi mahallesine ve İbrahim El-Halil Camii’ne ulaştığını ve sayının daha da artmasının beklendiğini açıkladı.

GÖZAT  Siyonistler 6 YAŞINDAKİ Kıza Araçla Çarpıp YARALADI

Kaynaklar; işgal ordusunun, sınır muhafızlarının ve işgal polisinin baskına katılan Yahudi yerleşimcileri korumak için yoğun güvenlik önlemleri aldığını ifade etti.

İbrahim El-Halil Camii Müdürü ve Görevlileri Başkanı Şeyh Hıfzı Ebu İsnine, işgal yönetiminin çeşitli yollarla El-Halil’i Yahudileştirmeye çalıştığını söyledi.

GÖZAT  50 YAHUDİ Öğrenci MESCİDİ AKSA'ya Baskın Yaptı

İşgal medyasının İbrahim El-Halil Camii’ne düzenlenen baskına katılan Yahudi yerleşimcilerle ilgili verdiği rakamın doğru olmadığını belirten Ebu İsnine, işgal yönetiminin daha fazla yerleşimciyi İbrahim El-Halil Camii’ni ziyarete çekmeye çalıştığını ifade etti.

Wafa’ya konuşan Ebu İsnine, İbrahim El-Halil Camii’nin sadece Müslümanlara ait olduğunu ve Yahudilerin camide hiçbir haklarının bulunmadığını dile getirdi.

Scroll Up